Fogászati asszisztensi álláslehetőség

Fiatalos, lendületes csapatunk főállású, önmagára és környezetére igényes, nemdohányzó fogászati asszisztens kollégát keres. Ha nem csak a munkaidődet akarod eltölteni valahol, hanem olyan lehetőséget keresel, ahol képességeidet maximálisan kihasználhatod és továbbfejlesztheted, köztünk a helyed. Nálunk a légkör sokkal családiasabb, mint egy nagy 8-10 székes fogászati centrumnál.

Rád van szükségünk:

  • ha szereted, hogy változatos és pörög a munka, akár egyszerre két széken is, amit nyomon tudsz követni,
  • ha látod az összefüggéseket és összetetten tudsz gondolkodni,
  • ha tudsz a fontos feladatok között sorrendet állítani,
  • ha teljes munkaidőben számíthatunk Rád,
  • ha kimondottan barátságos, családias hangulatú munkahelyet keresel,
  • ha örülsz a biztos, megnyugtató munkahelyi háttérnek,
  • ha hosszú távra keresel kiszámítható munkahelyet,
  • ha személyes megbecsülésnek veszed, hogy feletteseid megbíznak Benned,
  • ha szereted az embereket és a velük való kommunikációt is,
  • ha nemcsak reggel, hanem késő délután, akár este is képes vagy koncentrálni feladatokra,
  • ha ápolt, tiszta, rendezett külsővel rendelkezel és szép a mosolyod is
  • ha könnyen tanulsz meg új dolgokat, új szoftvereket,
  • ha munkatársaiddal együtt egy Csapatban vagy képes dolgozni, egymás munkáját örömmel és alázattal segítve és támogatva.

Hozzáállás:

  • Kizárólag olyan munkatársra van szükségünk, aki pozitív gondolkodású, aki sosem azon tanakodik egy nehéznek látszó feladatnál, hogy az miért lehetetlen, hanem azon gondolkozik, hogy hogyan oldja meg.
  • Belső igényességedből fakad, hogy maximálisan odafigyelsz a tisztaságra, a rendre körülötted.
  • Segítesz a rend és tisztaság megőrzésében a rendelő egész területén.
  • Ha bármivel jobbá teheted Csapatunk munkáját és van saját ötleted, javaslatod, tapasztalatod, amit máshol jobban vagy máshogy csináltatok, azt szívesen megosztod velünk.

Nem való Neked ez a munkakör:

  • ha egész nap a telefonodat/internetet bújod, nehogy lemaradj egy "fontos" Facebook-posztról vagy egy Viber-üzenetről,
  • ha inkább beszélni szeretsz, mint másokra odafigyelni,
  • ha munkahelyeden a személyes ügyeidet akarod intézni,
  • ha átmeneti megoldást keresel,
  • ha az a legfontosabb számodra, hogy Te legyél a középpontban.

Elvárások:

  • megbízhatóság
  • lojalitás
  • logikus gondolkodás
  • terhelhetőség, precíz, pontos, hibamentes adminisztráció
  • egyszerre több dologra is képes legyél koncentrálni (időpontadás, telefonfogadás, érkeztetés, mosolygás)
  • önálló munkavégzés, gyorsan reagál a felmerült igényekre, feladatokra
  • munkakezdés betartása
  • kimondottan ápolt megjelenés
  • kifogástalan szájhigiénia
  • nemdohányzó életmód

Munkavégzés helye:
2330 Dunaharaszti, Fő út 41.

Jelentkezésedet e-mail-ben várjuk az info@all4dent.hu e-mail címre, a tárgy mezőben
"Fogászati asszisztensi álláslehetőség pályázat"-ként megjelölve.

A pályázatodhoz csatolj két dokumentumot:

1. Fényképes önéletrajz
Kérünk, hogy az önéletrajzodat Word dokumentumban csatold!

2. Motivációs levél.
Leveledben válaszolj kérlek az alábbi kérdésekre:

  • 1. Miért akarsz Fogászati asszisztensként dolgozni?
  • 2. Hova szeretnél benne fejlődni?
  • 3. Vannak-e ötleteid, amivel jobbá tehetnéd a Páciensekkel való kommunikációt, kapcsolatot?
  • 4. Hogyan tudnál kiemelkedő eredményt elérve nálunk dolgozni?
  • 5. Mi az, ami igazán motivál?
  • 6. Mi jelentene igazi szakmai kihívást számodra?
  • 7. Nekünk miért lenne jó Veled dolgozni?
  • 8. Te miért szeretnél velünk dolgozni?

Köszönjük!